176. Haftanın Konuğu " Mist "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ParadokS

Kayıtlı Üye
176. Haftanın Konuğu "
turuncu.gif
Mist
turuncu.gif
" Olmuştur.

7mZL6P.png

[MENTION=156189]Mist[/MENTION]

Tebrikler Kolay Gelsin.

---> 176. Haftanın Konuğu " Mist "

Tebrikleer kardeşim. :eek:ley::eek:ley::eek:ley::eek:ley:

Tebrikler :R

Adın ?

Yaşın ?

Nerelisin ?

Ne İş Yaparsın ?

Nerelerde Gezersin ?

Nerede Yaşıyorsun ?

Forumu Neden Seviyorsun ?

Kitap Okur Musun ?

Ne Tarz Müzik Dinlersin ?

En Son Vizyondaki Hangi Filime Gittin ? Gittiysen Beğendin mi ? Film Hakkında Kısa Bir Tanıtım ve Eleştiri Yapar

Mısın ?

Hangi Takımlısın .. Sence Tuttuğun takım Bir Tutku Mudur ?

Sence Neden O Takım ?

Nickini Çok Düşündün mü ?

Son Olarakta Benim Hakkımda Hakkındaki Düşüncelerini Öğrenebilir miyim ?

Şimdilik Bu Kadar :R

Teşekkürler.

Teşekkür ederim.

Tebrikleer kardeşim. :eek:ley::eek:ley::eek:ley::eek:ley:

Teşekkür ederim kardeşim :R

Teşekkürler :R

Tebrik ederim Özgür :Ü

Teşekkür ederiimm :)

Tebrikler bi taneciğim :)

Çok teşekkür ederim hayatımm benimmm :R :eda:

Tebrikler :R

Adın ? Özgür.

Yaşın ? 23

Nerelisin ? Denizli

Ne İş Yaparsın ? LG Servisinde Teknisyenim.

Nerelerde Gezersin ? Genelikle AVM'lerde. :D

Nerede Yaşıyorsun ? Denizli / Merkezefendi

Forumu Neden Seviyorsun ? Vakit geçirebildiğim için. Ve tabi ki hayatımın en değerli insanını burada buldum.

Kitap Okur Musun ? Evet okurum.

Ne Tarz Müzik Dinlersin ? Kulağıma hoş gelen her türlü müziği severim. Ama genel olarak Rock müzik dinlerim.

En Son Vizyondaki Hangi Filime Gittin ? Gittiysen Beğendin mi ? Film Hakkında Kısa Bir Tanıtım ve Eleştiri Yapar Mısın ? En son Denizin Ortasında filmine gittim. Beğendim. Çok sürükleyici bir macera filmi. Macera izlemek isteyenlerin tercihi olabilir. :R

Hangi Takımlısın .. Sence Tuttuğun takım Bir Tutku Mudur ? Galatasaray'lıyım. Tutkudan çok daha fazlası...

Sence Neden O Takım ? Çünkü o takıma aşığım.

Nickini Çok Düşündün mü ? Çok değil.

Son Olarakta Benim Hakkımda Hakkındaki Düşüncelerini Öğrenebilir miyim ?
Ayşegül ablam. Severim seni. Bi duruşun var forumda; mesafeli, adaletli ve otoriter. Eskisi kadar ilgili, alakalı görmesem de seni forumda, olmazsa olmazlardansın.

Şimdilik Bu Kadar :R

Teşekkür ederim soruların için. :)

Son düzenleme:

Teşekkür ederim soruların için. :)

Teşekkürler Cevaplar İçin :) İlgisiz kaldık işte evlilik hayatı..

Şu aralar çok sık duyduğun cümle?

Sabah uyandıgında aklına gelen ilk şey?

En sevdiğin komedyen ?

En son ne zaman ağlamıştın?

Forumda nefret ettiğin biri var mı ?

Varsa kim?

Eskiden yapmaktan hoşlanıp şimdi bıktığın bir şey?

Takvim yaprağının arkasındaki yazıları okur musun?

Tehlikedesin sadece 1 kişiyi arama hakkı verilse kimi ararsın?

Sana aşkın kitabını yaz deseler ilk cümlen ne olurdu ?

-Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğiniz bir söz veya vermek istediğiniz bir mesajınız var mı ?

Tebrik ederim Özgür. :R

Hayatın bir film olsaydı adı ve konusu ne olurdu?

Bir film çekecek olsan adı ve konusu ne olurdu?

En sevdiğin yönetmen?

En etkilendiğin film hangisidir, neden?

Bir yeteneğe sahip olma imkanın olsaydı bu ne olurdu?

Öcelikle kolay gelsin :Ü

Haftanın konuğu olmaktan memnun musun? xD
Neler yaparsın iş hayatı dışında?
Yaşadığın yeri seviyor musun?
Genelde nerelerde takılırsın?
Çevren geniş mi?
Çevren seni nasıl tanımlar?
Sen kendini nasıl tanımlarsın?
Şuan hangi kitabı okuyorsun?
Titiz misin :pp
Benim hakkımdaki düşüncelerin neler?

Teşekkürler Cevaplar İçin :) İlgisiz kaldık işte evlilik hayatı..

Şu aralar çok sık duyduğun cümle? "Çok yaşa."

Sabah uyandıgında aklına gelen ilk şey? Selin.

En sevdiğin komedyen ? Cem Yılmaz.

En son ne zaman ağlamıştın? Bugün.

Forumda nefret ettiğin biri var mı ? Evet. Var.

Varsa kim? Bende kalsın.

Eskiden yapmaktan hoşlanıp şimdi bıktığın bir şey? Pc'de oyun oynamak.

Takvim yaprağının arkasındaki yazıları okur musun? Hayır.

Tehlikedesin sadece 1 kişiyi arama hakkı verilse kimi ararsın? Selini.

Sana aşkın kitabını yaz deseler ilk cümlen ne olurdu ? Bazen tarif dahi edemeyeceğiniz duygular yaşarsınız...

-Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğiniz bir söz veya vermek istediğiniz bir mesajınız var mı ?
Hayat kısa. Ve burası herkesin eğlenmeye geldiği bir yer. Kırmayın birbirinizi...

Tebrik ederim Özgür. :R

Teşekkür ederim. :)

Hayatın bir film olsaydı adı ve konusu ne olurdu? Adı; "Kırmızı Liman" olurdu. Konusu da; Traji komik bir hayat hikayesi...

Bir film çekecek olsan adı ve konusu ne olurdu? Adı da belli, konusu da. :D Ama onlar bende kalsın. Iıı şöyle bi düşüneyim başka ne olabilir. Adı; "Kaptanın Seyir Defteri" olabilirdi. Konusu da romantik komedi olurdu sanırım. :)

En sevdiğin yönetmen? Christopher Nolan

En etkilendiğin film hangisidir, neden? Ya o anki psikolojime göre değişse de bi tane film var ki asla unutamam. O sene öyle bi psikoloji içindeydim ki, Saw filmini izlediğimde çok fena etkilendim. Hatta bi kaç repliğini yatağımın baş ucuna yazıp asmıştım. Her sabah kalktığımda göreyim diye...

"Yaşamanın kıymetini bilmeyenler yaşamayı hak etmezler."

Bir yeteneğe sahip olma imkanın olsaydı bu ne olurdu? Gitar çalabilmeyi çok isterdim.

Öcelikle kolay gelsin :Ü Teşekkür ederim. :R

Haftanın konuğu olmaktan memnun musun? xD Memnun olmamak gibi bir lüksüm yok sanırım. :D
Neler yaparsın iş hayatı dışında? Sinemaya giderim genelde. Yada doğanın güzelliklerine... Boş vakitlerimi böyle değerlendirmek istiyorum. :)
Yaşadığın yeri seviyor musun? Evet çok seviyorum. Ege sevilmez mi :R
Genelde nerelerde takılırsın? Evde. :D
Çevren geniş mi? Pek sayılmaz. Az ve öz insan var hayatımda, çevremde.
Çevren seni nasıl tanımlar? Bunları onlara sormak lazım ya, bilmiyorum açıkçası. Sevende var sevmeyende.
Sen kendini nasıl tanımlarsın? Atatürkçü, Galatasaraylı, Filmkolik, Duygusal klasik bir başak burcu erkeği.
Şuan hangi kitabı okuyorsun? Olasılıksız.
Titiz misin :pp Çok. :)
Benim hakkımdaki düşüncelerin neler? Forumda sevdiğim bi arkadaşımsın. Olgun ve sakin bi duruşun var. İyi birisin :R

Teşekkürler sorularınız için...

Selin'in en guzel huyu? :)

En zor soru bu olsa gerek. :R Ben bütün huylarını ayrı ayrı seviyorum onun. Her birine olan hayranlığımı, sevgimi anlatsam dünya kadar paragraf yazmam gerekecek. :) O kadar güzel bir kalbi var ki, o kadar temiz bi yüreği var ki... Saf, temiz duygularını, olgun kişiliği, sağlam karakteri, muazzam sevgisiyle öyle bir besliyor ki kendimi bazen bir masalın içinde gibi hissediyorum. O yüzden en güzel huyu için belirli bi şey söyleyemem. :R Ama çok merhametli, çok yufka yürekli, çok yardımsever, çok düşünceli, çok nazik bir hanımefendi olmasını yıllardır hayranlıkla izliyorum. :) Bazen bu duruma sinir olsam da onun en muazzam özelliklerinden biri de bu bembeyaz yüreği... Hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz, düşmanı dahi olsa sırtını dönmez. Genelde duygularını tamamen içinde yaşar. Alsa kin tutmaz. Tutamaz zaten. Sinirli biraz ama o da nazar boncuğu olsun. :) Sinirlenince bile ayrı bi tatlı oluyor o... :R Ayrıca dünyanın en güzel gülen varlığı... Allah'ım sana şükürler olsun :)

En zor soru bu olsa gerek. :R Ben bütün huylarını ayrı ayrı seviyorum onun. Her birine olan hayranlığımı, sevgimi anlatsam dünya kadar paragraf yazmam gerekecek. :) O kadar güzel bir kalbi var ki, o kadar temiz bi yüreği var ki... Saf, temiz duygularını, olgun kişiliği, sağlam karakteri, muazzam sevgisiyle öyle bir besliyor ki kendimi bazen bir masalın içinde gibi hissediyorum. O yüzden en güzel huyu için belirli bi şey söyleyemem. :R Ama çok merhametli, çok yufka yürekli, çok yardımsever, çok düşünceli, çok nazik bir hanımefendi olmasını yıllardır hayranlıkla izliyorum. :) Bazen bu duruma sinir olsam da onun en muazzam özelliklerinden biri de bu bembeyaz yüreği... Hiç kimseyi yarı yolda bırakmaz, düşmanı dahi olsa sırtını dönmez. Genelde duygularını tamamen içinde yaşar. Alsa kin tutmaz. Tutamaz zaten. Sinirli biraz ama o da nazar boncuğu olsun. :) Sinirlenince bile ayrı bi tatlı oluyor o... :R Ayrıca dünyanın en güzel gülen varlığı... Allah'ım sana şükürler olsun :)

Cok guzel anlatmissin :) Allah mutlulugunuzu daim etsin Insallah :)

Bulustugunuz zamanlar en cok neler yaparsiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri