175. Haftanın Konuğu " grafi_boyz "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 175. Haftanın Konuğu " grafi_boyz "

Dünya Dışı Varlıklarla İlgili Neler Biliyorsunuz?
Hiç Temas Kurdunuz mu?

Dünya Dışı Varlıklarla İlgili Neler Biliyorsunuz?
Hiç Temas Kurdunuz mu?

Dünya Dışı Varlıklarla İlgili Neler Biliyorsunuz? Var olduklarını biliyorum, dünyayı daha önce ziyaret etmiş 4 farklı ırk ve reptilianlar hakkında genetik bir çok özelliği biliyorum. Clearnet üzerinde bu konu hakkında genel bilgiler/belgeseller/makaleler yayınlanmakta. Bense biraz daha derinlemesine araştırma çalışmalarımı 2011'den bu yana Deepweb yani diğer adıyla derin internet, Tor ve Closed Shell System üzerinden sürdüyorum. Darknet üzerinden bir çok bilgi ve belgeye ulaşıp çevirdim, sonuç gerçekten tüyler ürpertici.

Hiç Temas Kurdunuz mu? Temas kurmadım ama 1 kere gözlemleme fırsatım oldu, olağan üstü bir deneyimdi. Ufak bir NT teleskobum var, boş zamanlarımda ay yüzeyindeki kraterleri incelerim, kapatıp yatacaktım Atatürk Havalimanı istikametinde ama oldukça fazla yukarıda beyaz ve yeşil olarak yanıp sönen iki farklı led gördüm zoom yaptıkça figürler daha belirginleşti bizim uçan daire dediğimiz cisimlere benziyor, yanıp sönen ışıklarda cismin kenarında kare şeklindeydi ve çoğaldı 2-4-7 ışık yanıp sönüyordu yaklaşık 10 - 12 saniye kadar nefesimi tutup izleyebildim sonra birden uzaklaşarak kayboldu cisim. Teleskobumda fotoğraf çekme aparatı yoktu ertesi günü bu aparatı alıp bağladım yaklaşık 1 ay kadar her gün aynı yeri saatlerce gözlemledim fakat bir sonuç elde edemedim. Bu konu hakkında 'Kozmosyen' sayfasında yazmıştım beni doğrulayan ve aynı şeyleri gözlemleyen bir kaç kişiyle bayağı bir süre konu hakkında muhabbet edip hangi tür olduğu konusunda tartışmıştık.
Birde metafizik ve parapsikoloji yöntemleriyle dünya dışı varlıklarla iletişim kurma metotları mevcut fakat bunlar oldukça fazla profesyonellik gerkektirdiği için benim veya senin başarabileceğin türden şeyler değil, şuan bu konuyla ilgili çoğu istihbarat birimi çalışmalar sürdürmektedir. CIA, KGB, Mossad ve hatta son bir kaç yıldır MİT bile parapsikoloji alanında çalışmalar yapmakta ve bunu oldukça titizlikle gizlemektedirler fakat bu konuyla ilgili ifşa olan bazı arşiv kayıtlarına biraz araştırarak ulaşabilirsin.

Son düzenleme:

Soruları Cevapsız Bırakmadığınız İçin Teşekkürler.

Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri