137. Haftanın Konuğu " Klaus "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

InnoCence

ÜLKÜ & UMAY
Webmaster
Prenses
137. Haftanın Konuğu " Klaus " Olmuştur.

Arkadaşımıza Kurallar Çerçevesinde Sorularınızı Sorabilirsiniz.

Tebrikler Kolay Gelsin [MENTION=162021]Klaus[/MENTION]​

---> 137. Haftanın Konuğu " Klaus "

1-Nerelisin ?

2-Yaşın ?

3-Okul & İş (kısaca bahset)

4-Hangi takımı tutuyorsun?

5-Ne tür müzikten hoşlanırsın kimleri dinlersin?

6-En sevdiğin yazar ve kitap?

7-En beğendiğin film ?

8-söğütü özledin mi

9-Giyim tarzın?

10-Takıldığın ortamlar?

11-Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin?

12-Kolay bağışlayabilir misin.. ( kin tutar mısın ) ?

13-Yaptığın en büyük çılgınlık?

14-İlk aşkın?

15-Sigara & alkol kullanıyormusun?

16- Hayallerinde neler var ?

17-Hayatın boyunca yaşadığın en büyük pişmanlığın nedir ?

18-Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ?

19-Şiir okumayı severmisin ? En beğendiğin şiiri bizlerle de paylaşırmısın ?

20-Seni en çok mutlu edecek şey nedir ?

- Benim Hakkımdaki Düşüncelerini de Alayım ?

tebrik ederim oğuz kolay gelsin

teşekkür ederim abi.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

1-Nerelisin ? = Samsun Havza'lıyım

2-Yaşın ? = 22 yaşındayım

3-Okul & İş (kısaca bahset) = Sakarya'da bi meslek yüksek okulundan mezun oldum ve açık öğretimden devam etmekteyim ve son senemdeyim. 2 yıldır muhasebe bürosunda çalışıyorum

4-Hangi takımı tutuyorsun? = Galatasaray

5-Ne tür müzikten hoşlanırsın kimleri dinlersin? = Rap müzik dinlerim genelde ama her tür hoşuma giden müziği dinleyebilirim. Rap'de Pit10, Sansar dinlerim. Diğer yani toplumun bildiği kişilerdeyse Barış Akarsu, Kıraç, Barış manço, Atilla yılmaz dinlerim.

6-En sevdiğin yazar ve kitap? = Kitaplara zaman ayıramıyorum belli bir yazarı takip ettiğim söylenemez lakin Hüseyin Nihal ATSIZ'ın kitaplarını severim. Türkçü fikirli biri olduğundan olsa gerek

7-En beğendiğin film ? = En beğendiğim film bi kaç tane var aslında, 3 Idiots, The God Father, Fight Club gibi

8-söğütü özledin mi = anlamadım :D

9-Giyim tarzın? = üzerime ne yakışıyorsa onu giyerim ama spor tercihim

10-Takıldığın ortamlar? = Arkadaşlarla hafta da bi kaç kez cafelerde oturur görüşürüz cafelerde takılırız hep.

11-Sevdiğin biri için neleri göze alabirsin? = İnandığım için elimden ne geliyorsa yaparım. Bi uç noktayı yaşamadan belirleyemem

12-Kolay bağışlayabilir misin.. ( kin tutar mısın ) ? = Kin tutma konusunda hem aşırıyımdır hem değilimdir karışık bir durum. Yüz yüze gelmediğim konuşmadığım sürece kin tutarım ama sonrasında yumuşar af ederim.

13-Yaptığın en büyük çılgınlık? = öyle biri değilim risk almayı sevmem

14-İlk aşkın? = Lise 2 den çok iyi bir kızdı, utangaçlığımdan elimden kaçırdım. Karşılıklıydı..Pişman olmadığım bir gün yok.

15-Sigara & alkol kullanıyormusun? = Hayır ama sigara kokusu hoşuma gider xD Böyle giderse başlıcam.

16- Hayallerinde neler var ? = 1-2 yıl içinde açık öğretimi bitirip askere gitmek ve gelince kurumsal bir şirkette muhasebecilik yapmak var.

17-Hayatın boyunca yaşadığın en büyük pişmanlığın nedir ? = 14. soruya bakınız :D

18-Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler ? = Bir rengin aynı tonu yan yana gelince gözümüz en koyusunu arar, ama bi koyu rengin en koyusu ile en açığı bir araya gelince muhteşem bir uyum olur. Belki de ondandır.

19-Şiir okumayı severmisin ? En beğendiğin şiiri bizlerle de paylaşırmısın ? = şiirlerle aram yoktur.

20-Seni en çok mutlu edecek şey nedir ? = Arkadaşlar ile geçirdiğim dolu bir gün..Ve sevgilim var ise onunla geçirdiğim birer gün..

- Benim Hakkımdaki Düşüncelerini de Alayım ? = Yeni gelmeme rağmen yeniymişim gibi değil samimi içten davranıp sağ olasın avatar konusunda da yardımcı oldun. Yeni üyeleri bu kadar samimi karşılayan pek olmaz o yüzden forumda sevdiklerimdensin :) Gerçi sevmediğim yok :D

[MENTION=162021]Klaus[/MENTION] Teşekkürler Cevap İçin :R Devam Ediyorum ;

En sevdiğin içecek ?

Hiç nargile içtin mi ?

Hiç başaramadığın ders ?

En son kime aşık oldun yada sandın ?

Sanal aşka tövbelimisin ?

Düşlerforumda ilk konuştuğun kişiyi hatırlıyor musun ?

En çok ne satın alırsın ?

En Sevdiğin Tatlı ?

En çok kullandığın kelime nedir ?

Şu aralar çok sık duyduğun cümle ?

Sabah uyandıgında aklına gelen ilk şey ?

En son ne zaman ağlamıştın ?

Forumda nefret ettiğin biri var mı ?

Bir insanı anlamak için ne gerek ?

En sevdiğin meyve ?

En sevdiğin mevsim ? Neden ?

Osmanlı döneminde hangi padişah olmak isterdin ? Neden ?

Yaşadığın şehirden başka nerde yaşamak isterdin ?

Seni en çok ne üzer ?

Takıntılı olduğun bir konu var mı ?

Sence Türkiyenin en güzel şehri hangisi ?

Bugüne kadar en mutlu günün ?

Bugüne kadar en mutsuz günün ?

Kaç kardeşsiniz ?

Ailende en iyi kimle anlaşırsın ?

Hayatından memnun musun ?

Benzetildiğin biri var mı ?

Yaptığın en büyük çılgınlık nedir ?

En büyük hayalin ?

Çok mutsuz olduğunda ne yaparsın ?

En çok zorlandığın konu nedir ?

Keşke bende de olsaydı dediğin bir yetenek var mı ?

Neleri affedemezsin ?

Hayatı bir resimle anlatman istenseydi ne çizerdin ?

Bi gün herşeyi bırakıp kaçmak istesen nereye gidersin ?

Hemen kırılır mısın ?

Asla giymem dediğin şeyler ?

En güzel hangi şarkıyı söylersin ?

En çok sahip olmak istediğin şey ne ?

Mutluluk senin için ne ifade ediyor ?

Gökkuşağının en güzel rengi hangisi sence ?

Sorumluluk almaktan hoşlanır mısın ?

Aldığın en güzel hediye neydi ?

Sevmek mi sevilmek mi ?

Yalnızlığı sever misin ?

Nelerden korkarsın ?

Sence aşk çok gerekli mi ?

Pijama Partileri düzenler misin ?

Çocukluğunda fırlama mıydın ? Yoksa uslu bir çocukluk dönemi mi geçirdin ?

Nelere tahammül edemeyip hiçbir şekilde kabul edemeyip sinirlenirsin?

Bu şarkı benim için yazılmış dedigin bir şarkı varmı?

İnsanları dinlemeyi sever misin ?

Forumdaki en iyi dostun kim ?

Çevren geniş midir ?

Çocukça bulduğun yönlerin var mı ?

Öğrenmeyi hayal ettiğin bir dil var mı ?

Sence en zor meslek hangisidir ?

Sana ne yapılmasından hiç hoşlanmazsın ?

Hayatta en sinir olduğun şey ne ?

Sence hayatta affedilmeyecek hata nedir ?

İsminin ne olmasını isterdin ?

Burada seni tutan şey ne ?

En sinir olduğun reklam ?

En sevdiğin reklam ?

Yaptığın bir spor var mı ?

Hiç kötü alışkanlığın var mı ?

Güzel bir ismin var kim takmış ?

Bana bir şarkı armağan eder misiN?

Klaus Teşekkürler Cevap İçin :R Devam Ediyorum ; = rica ederim tabii buyurun :D

En sevdiğin içecek ? = Kesinlikle Çay :love3:

Hiç nargile içtin mi ? = Evet içtim, az içsemde severim.

Hiç başaramadığın ders ? = Başaramadığım ders..Pek yok açıkcası ama ingilizce dersi test olmasa başaramazdım :D

En son kime aşık oldun yada sandın ? = başka forumdan tanıştığım defalarca görüştüğüm eski sevgilim vardı ona ilk aşkıma yakın olabilecek şeyler hissetmiştim.

Sanal aşka tövbelimisin ? = Hayır, yıllarca beraber okuduğum arkadaşımı (kız arkadaş) bile yeterince tanıyamadıysam sanal aşka güvenmemezlik edemem. Tabi kriterleri artıyor olmazsa daha iyi

Düşlerforumda ilk konuştuğun kişiyi hatırlıyor musun ? = ozgur20 idi galiba.

En çok ne satın alırsın ? = Sık bir şeyler almam ama kullanılacaklarda ise teknolojik aletler diye bi kategoriye sokabilirim.

En Sevdiğin Tatlı ? = Sütlaç

En çok kullandığın kelime nedir ? = ımm belli başlı bi kelimem yok ama bi kaç yıl önce bürodakileri gıcık etmek için hımmss derdim :D

Şu aralar çok sık duyduğun cümle ? = hayat çok sıkıcı

Sabah uyandıgında aklına gelen ilk şey ? = bazen bir şarkı takılır, bazense kahvaltıda ne var acaba xD

En son ne zaman ağlamıştın ? = En yakın arkadaşımın doğrusu kardeşimin babası vefat ettiğinde..

Forumda nefret ettiğin biri var mı ? = yok ama hal ve tavırlarından ötürü mannaq'dan da haz ettiğim söylenemez.

Bir insanı anlamak için ne gerek ? = önce dinlemek ve onun yerinde olsak nasıl tepki vereceğimizi veya etkileneceğimizi ölçmek gerek.

En sevdiğin meyve ? = kiraz

En sevdiğin mevsim ? Neden ? = İlkbahar..Ne soğuk ne sıcak güneşin o görünümü ve kuşların ötüşü bi harika oluyor

Osmanlı döneminde hangi padişah olmak isterdin ? Neden ? = II. Selim olmak isterdim. Kanuni'den sonra bozulmaya yol açan ilk padişah diye düşünüyorum. Zevk-i sefalar içinde yaşayıp, ordunun başında padişah olmadan sefere gidilen ilk padişah olduğu söyleniyor. Bunun için..

Yaşadığın şehirden başka nerde yaşamak isterdin ? = Daha küçük bir yerde samimi bir ortamda yaşamak isterdim

Seni en çok ne üzer ? = Beni dinlemeden verilen tatsız kararlar ve en yakın kişilerimle olan sıkıntılar.

Takıntılı olduğun bir konu var mı ? = YOk diye düşünüyorum, hatırladığım kadarıyla

Sence Türkiyenin en güzel şehri hangisi ? = Bunu söylemek imkansız. Her şehirin kendine has güzelliği var. Tabi olmayanı vardır ama en iyisi diyebileceğimiz yok. Diyarbakır mesela ne güzel yerler var midyat..Oralara gitmek isterdim. Bir çok yer var tarihi ve kültürel açıdan güzel. Teke indirgeyemem.

Bugüne kadar en mutlu günün ? = hatırlamıyorum. Cidden hatırlamıyorum, mutlu günlerim oldu elbette ama en mutlu diyebildiğim an yok.

Bugüne kadar en mutsuz günün ? = ilk sevgilimden (aşkımdan) olmayacak yanıtını aldığım zaman. O acıyı daha tatmış değilim.

Kaç kardeşsiniz ? = iki kardeşiz.

Ailende en iyi kimle anlaşırsın ? = annemle anlaşırım, şakalardan anlayan biri :love3:

Hayatından memnun musun ? = hayır

Benzetildiğin biri var mı ? = ünlü olarak ise yok. Babama ve amcama benzetilirim aile de

Yaptığın en büyük çılgınlık nedir ? = bunu sormuştun :D yoktu

En büyük hayalin ? = sormuştun yukarıda :D

Çok mutsuz olduğunda ne yaparsın ? = şu an ki gibi sevdiğim film ve dizileri izlerim

En çok zorlandığın konu nedir ? = dini ve siyasi konular. Cevaplarım vardır kendime göre ama derine inildiğinde bilgim sadece gördüklerim ve okuduklarım kadardır.

Keşke bende de olsaydı dediğin bir yetenek var mı ? = oyunculuk yeteneğimin olmasını dilerdim.

Neleri affedemezsin ? = Aldatılmayı, kalbim kırıp (ciddi konularda kırıp ufak tefek şeylerde değil) çok sonra özür dinlenmesini

Hayatı bir resimle anlatman istenseydi ne çizerdin ? = bir şey çizmezdim en mantıklı anlatımım olurdu xD

Bi gün herşeyi bırakıp kaçmak istesen nereye gidersin ? = Her şeyi bırakıp kaçmak istesem yolculuk ederdim herhalde, sabit yerim olmazdı

Hemen kırılır mısın ? = kolay kırılmam, kırılınca da kolay tamir edilmem

Asla giymem dediğin şeyler ? = tayt :D

En güzel hangi şarkıyı söylersin ? = Atilla yılmaz - yürüyün

En çok sahip olmak istediğin şey ne ? = sadık ve anlaşabileceğim bir sevgili.

Mutluluk senin için ne ifade ediyor ? = Zor ulaşılan bir şey.

Gökkuşağının en güzel rengi hangisi sence ?= Sarı..

Sorumluluk almaktan hoşlanır mısın ? = bilmediğim konularda almaktan hoşlanmam tereddüt ederim. Kendime güvenim pek yoktur

Aldığın en güzel hediye neydi ? = üniversitede ikinci sınıfta doğum günümde kız arkadaşlar arkadaş ortamımızda çekilen fotoğrafı bardağı aktartmışlar en beğendiğim buydu..

Sevmek mi sevilmek mi ? = sevmek..Sevince umudun olur, sevilince başkasını seviyorsan umurunda olmaz

Yalnızlığı sever misin ? = zorunda kaldığımdan anlaşır olduk. severim :hi:

Nelerden korkarsın ? = Sevdiklerimi kaybetmekten

Sence aşk çok gerekli mi ? = Gerekli. İnsan sevilmeyi ister, istemiyorum diyenin problemi vardır :D

Pijama Partileri düzenler misin ? = normalini bile düzenlemem :D

Çocukluğunda fırlama mıydın ? Yoksa uslu bir çocukluk dönemi mi geçirdin ? = fırlamaydım :D

Nelere tahammül edemeyip hiçbir şekilde kabul edemeyip sinirlenirsin? = Lafım dinlenmediğinde ve bi şeyi sürekli tekrar ettirenlere.

Bu şarkı benim için yazılmış dedigin bir şarkı varmı? = hayır yok

İnsanları dinlemeyi sever misin ? = severim, tavsiyeler veririm dertleşiriz. Güzel bir şey dinlemek..

Forumdaki en iyi dostun kim ? = Angelina..O farklı yerden bi dostum ama, saymazsak puurple diyebilirim.

Çevren geniş midir ? = hayır

Çocukça bulduğun yönlerin var mı ? = çok konuşurum ve heyecanlıyımdır

Öğrenmeyi hayal ettiğin bir dil var mı ? = İngilizceyi düşünüyorum

Sence en zor meslek hangisidir ? = Her mesleğin zor tarafı var, ama en zoru sabahtan akşama kadar çalışıp eve 3-5 kuruş zor götüren insanların mesleğidir.

Sana ne yapılmasından hiç hoşlanmazsın ? = el kol hareketleri..

Hayatta en sinir olduğun şey ne ? = dinlenmemek

Sence hayatta affedilmeyecek hata nedir ? = Aldatılmak diyebilirim. her manada, arkadaş,eş, iş ne seçersen.

İsminin ne olmasını isterdin ? = İsmimden memnunum

Burada seni tutan şey ne ? = Arkadaş ortamı, bu kadar sıcak ortam olmasa ilk üye olduğum zaman daha girmezdim.

En sinir olduğun reklam ? = televizyon izlemem

En sevdiğin reklam ? = televizyon izlemem

Yaptığın bir spor var mı ? = hayır :/

Hiç kötü alışkanlığın var mı ? = ufak şeylere çabuk sinirlenirim bu olsa gerek

Güzel bir ismin var kim takmış ? = Annem Oğuz olsun demiş babamda Oğuz olacaksa Oğuzhan olsun demiş. :D

Bana bir şarkı armağan eder misiN? = Türkçü parçaları takip ederim Atilla Yılmaz'ın genellikle. O yüzden Atilla Yılmaz - Yürüyün parçasını armağan edebilirim ama bu Türkçü parçaları herkes sevmeyebilir onun dışında Furkan Kızılay - Aşksın Sen parçasını da tavsiye edebilirim

Tebrikler :)

forumda en beğendiğin nickler?
Yalnızlık nedir?
Dostluğu tanımlar mısın?
İnsanları dış görünüşüne göre yargılar mısın?

Kolay Gelsiiiiiiiiiiin

Sence ;

En hanım hanımcık üye =
En efendi üye =
En aktif üye =
En sabırlı üye =
En ciddi üye =
En hayırsız üye =
En çapkın üye =
En şıpsevdi üye (bay-bayan farketmez ) =

En fanatik üye =
En deli/fırlama üye =
En güzel bayan üye =
En yardımsever üye =

En kızgın üye =
En yüzsüz üye =
En komik üye =
En sevimli üye =
En sıcakkanlı üye =
En nazlı üye =

En dağınık üye (forumu dağıtan sohbet alanına çeviren. Vs.) =

En doğal üye =

En çatlak üye =
En bilinçli üye =
En gizemli üye =
En süslü üye =
En kibar üye =

En kıskanç üye =
En sinir olduğun üye =
En sakin üye =
En meraklı üye =
En hayalperest üye =
En geveze üye =
En cesur üye =
En kaprisli üye =
En alıngan üye =

En duygusal üye =
En acımasız üye =
En bencil üye =
En sıkıcı üye =
En dikkat çeken üye =
En çok sır paylaştığın üye =
En sevilen üye (forum genelinde) =
Kendine en yakın bulduğun üye =

Tebrikler :) = teşekkür ederim

forumda en beğendiğin nickler? = Nymphadora, InnoCence falan güzel geliyor söylemesi falan da :D
Yalnızlık nedir? = Yalnızlık veya yalnız kalma bir insanın boşluk duygusuyla karışık kendini dünyadan kopmuş hissetme duygusudur. Wikipedia'da öyle yazıyor xD Bana göre de hemen hemen öyle, insanlara karşı ilginin azalmasıyla kendini toplumdan soyutlama denilebilir.
Dostluğu tanımlar mısın? = Dostluk benim için arkadaşların birbirine sıkı sıkı bağlı olduğu hem iyi hem kötü günde maddi manevi yardımda bulunan yanında olan destekleyen ve karşılık beklemeyen samimi insanlara verilen ünvandır.
İnsanları dış görünüşüne göre yargılar mısın? = bi kaç kez ergenken yargılamıştım bu da bana yargılamamam gerektiğini öğretmişti. Yargılamam ama en uçta olan şeylerde yargılayabilirim belki.

Kolay Gelsiiiiiiiiiiin = teşekkürlerrrrr xD

Tebrikler :) = teşekkür ederim

forumda en beğendiğin nickler? = Nymphadora, InnoCence falan güzel geliyor söylemesi falan da :D
Yalnızlık nedir? = Yalnızlık veya yalnız kalma bir insanın boşluk duygusuyla karışık kendini dünyadan kopmuş hissetme duygusudur. Wikipedia'da öyle yazıyor xD Bana göre de hemen hemen öyle, insanlara karşı ilginin azalmasıyla kendini toplumdan soyutlama denilebilir.
Dostluğu tanımlar mısın? = Dostluk benim için arkadaşların birbirine sıkı sıkı bağlı olduğu hem iyi hem kötü günde maddi manevi yardımda bulunan yanında olan destekleyen ve karşılık beklemeyen samimi insanlara verilen ünvandır.
İnsanları dış görünüşüne göre yargılar mısın? = bi kaç kez ergenken yargılamıştım bu da bana yargılamamam gerektiğini öğretmişti. Yargılamam ama en uçta olan şeylerde yargılayabilirim belki.

Kolay Gelsiiiiiiiiiiin = teşekkürlerrrrr xD

Cevapladiğin için tşk ettim :Rulezzz_04:

Sence ;

En hanım hanımcık üye =
En efendi üye =
En aktif üye =
En sabırlı üye =
En ciddi üye =
En hayırsız üye =
En çapkın üye =
En şıpsevdi üye (bay-bayan farketmez ) =

En fanatik üye =
En deli/fırlama üye =
En güzel bayan üye =
En yardımsever üye =

En kızgın üye =
En yüzsüz üye =
En komik üye =
En sevimli üye =
En sıcakkanlı üye =
En nazlı üye =

En dağınık üye (forumu dağıtan sohbet alanına çeviren. Vs.) =

En doğal üye =

En çatlak üye =
En bilinçli üye =
En gizemli üye =
En süslü üye =
En kibar üye =

En kıskanç üye =
En sinir olduğun üye =
En sakin üye =
En meraklı üye =
En hayalperest üye =
En geveze üye =
En cesur üye =
En kaprisli üye =
En alıngan üye =

En duygusal üye =
En acımasız üye =
En bencil üye =
En sıkıcı üye =
En dikkat çeken üye =
En çok sır paylaştığın üye =
En sevilen üye (forum genelinde) =
Kendine en yakın bulduğun üye =

En sevmediğim şey bunlar ya :D Forumda yeni olmam ve pek fazla kişiyi tanımadığımdan tek tek cevaplamak olmayacak.

En efendi üye = fatih 34
En ciddi üye = hades
En deli/fırlama üye = mannaq
En güzel bayan üye = angelina
En sevimli üye = nymphadora
En sakin üye = ozgur20
Kendine en yakın bulduğun üye = puurple
En çok sır paylaştığın üye = angelina

Kolay gelsin oncelikle

1.neden bu niki sectin?
2. Kimsin neler yapiyorsun?
3. Forumu sevmendeki en buyuk etken ne?
4. Forumdaki paylasimlar icin neler dusunuyorsun? Daha farkli olabilir miydi? Evetse*ne mesela?
5. Nelerden hoslanirsin ve hoslanmazsin?
6. Ne tur filim izlemesini seversin?
7. Bos zamanlarinda neler yaparsin?
8. En cok neyden veya ne yapmaktan keyif alirsin
9. Gercek hayatinda yani reelde olmazsa olmazin ne
10. Sanalda olmazsa olmazin ne
11. Sanalda hic yalan soyledin mi? Gereklimi sence? (Bu soru nerden aklima geldiyse)**
12. Bol bol dua ediyor musun? Ediyorsan banada eder misin?
13. Forumda iletisim yasagi olmasaydi kimlerle iletisime gecmek isterdin?
14. Sorularim arasinda*bu nebicim sor dedigin var mi? Hangisi?
15. Benim hakkimda dusuncelerini alabilir miyim?

haha tebrik ederim canım :D Bende bu an'ı bekliyordum :D
sana güzel güzel sorular sorcam da önce hazırlamam gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri