ÜyeLikLer Hakkında BiLinmesi Gereken DurumLar

[M]anya[X]

Kayıtlı Üye
DeğerLi ÜyeLerimiz ;

BiLdiğiniz Üzere Forum'a Üye oLup Birden FazLa ÜyeLik ALıp RekLam YapanLar oLuyor ..

Sizden Ricamız ;

Forum'a Tek Bir Ağ Üzerinden Üye oLup Sonra Kardeşiniz , Kuzeniniz , AkrabaLarınız Veya Arkadaşınız Aynı Ağ Üzerinden Yani Tek Bir Modemin BağLantısından BağLanıyorsanız Bunu Yönetime BiLdirmeniz Gerekiyor BiLmeyen ÜyeLer Lütfen Burdan DetayLı BiLgiyi ALsınLar.BöyLece Çift ÜyeLikLe Bizi Kandırmaya ÇaLışan ArkadaşLarında ÇabaLarı Bir Yere Varmaz,Sizde Forum'dan UzakLaştırıLmadan Kardeşiniz Veya Arkadaşınız iLe Aynı Ağ Üzerinden Forum'a Girip PayLaşımLarınızı Sorunsuz Bir ŞekiLde YapabiLirsiniz. Ayrıca Ek oLarakta KuLLanıcı Şifrenizi Ne oLursa oLsun KimseyLe PayLaşmayınız Bir Sorun ProbLem oLduğunda Şifremi BiLiyordu Gibi BahaneLer Yönetim Tarafından Hoş Görü iLe KarşıLanmayacaktır.Her Üyenin Şifresi Kendisine ÖzeLdir Ve Kendisi Dışında Kimsenin BiLmemesi Gerekmektedir Aksi Durumda GerekLi YaptırımLar Yönetim Tarafında UyguLanacaktır BiLginize ..

SoruLacak oLan Tahmini SoruLar ;

* BiLdiri Yapmadığımız Zaman Ne oLacak ?

Siteden SüreLi Veya Süresiz ŞekiLde UzakLaştırıLacaksınız .

* BiLdiri YapaLım Tamamda Nereye BiLdirmemiz Gerekiyor ?

Sorularınız, Düşünceleriniz Ve İstekleriniz Bu BöLüme BiLdiri Konusunu Açıp Yönetime Çift ÜyeLik Hakkında BiLgi Vermeniz YeterLi oLacaktır .

* Ben Yazıyı Görmedim , Ne Kadar Katısınız BöyLe Şey oLur mu Gibi SoruLar İçin ?

[email protected] Adresini EkLeyip Haksız Yere Siteden UzakLaştırıLdığınızı Yada Yasakmış Ben BiLmiyordum Gibi SoruLarınıza Cevap Aradığınız Anda Forum'un Sahibi özkan'a ULaşıp SıkıntıLarınızı DiLe Getirip Çözüm YoLuna GidebiLirsiniz.KuraLLarımız Biraz Katı oLabiLir Ama Her TürLü Sorunada Yardımcı oLacağımızıda Garanti Ederiz Burda oLma Amacımız SizLerin Daha KaLiteLi Ve Daha Temiz Bir Ortamda BuLunmanızı SağLamaktır ..

SaygıLarımLa ..

[M]anya[X]

İyi ForumLar ..​

Son düzenleme:
---> ÜyeLikLer Hakkında BiLinmesi Gereken DurumLar

bu konulara dikkat edilmesini umarım...

Teşekkürler Metin

" Sonra, yok ben duymadım yok ben işitmedim demeyin. "

üyeliğimin ilk günü bildirim yapmamıştık emine ile doğal olarak bota yakalandık :) ban yemiştim ama durum anlaşılınca düzelmişti :) erkek kardeşimde üye olmuştu bunun bildirimini yapmıştık zaten :)

Teşekküler Hatırlatma İçin Metin

İnşallah Dikkate Alırlar... :M

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri