Siz Asker Sevdiniz mi?

Deniz kızı

Bayan Üye
Siz Asker Sevdiniz mi?
Ben Sevdim.
O Nöbetteyken Uyumadım ..
O ağladığında ağladım ..
Canı sıkıldı Komutanlara kızdım ..
Haber alamadım teknolojiye sövdüm ..
Siz sevdiğinizi hiç operasyona yolladınız mı?
Ben yolladım aramıza sadece yollar değil dağlar hainler girdi ..
Döneceği güne kadar sabahladım ..
Dualar yüreğimle birleşti ..
Siz sevdiğinize hiç hasret kaldınız mı?
Kaç ay oldu bilmiyorum,
ben kaldım gözlerine kokusuna sesine bile hasret kaldım ..
Gün saymak ne demek öğrendinizmi hiç?
Ömürden giden her gün gidişinde mutlu olmayı hissettiniz mi?
Dokunmadan sevebildiniz mi hiç?
Kızsanızda sinenize çekebildinizmi?
çaresiz kaldınızmı ulaşamayıp deli gibi biyerlerde umut aradınızmı?
Özlemek 7 harf değil 460 gün bilirmisiniz?
Asker beklemiyorsanız BİLEMEZSİNİZ….​

---> Siz Asker Sevdiniz mi?

asker sevdim onnla nöbet tutuyorum onnla yaşıyorum rabbim herkeze nasip etsin asker yari olmayı ama askerimz zarar grmedn:(

Bizimkide askerliğin 1. ayında terketmişti :) Duydumki çokta mutluymus gecen 2 sene boşaymış :)
Helal olsun askeri bekleyen kızlara sizlere ne denilirse az insallah sağ salim dönerde kavuşursunuz!

Asker yolu bekleyenlere Allah sabır versin
Konu için teşekkürler :)

bekledim bekledim geldide ne değişti :(
icon11.gif

oncelikle bekleyen annelere, babalara, bacilara, sevgililere ALLAH sabirlar versin, asklerimizin sag saglem sevdiklerine kavusmasini nasip etsin...

ben 5 aycik bekledim 12 ay nasil beklerdim bilemiyorum. 3 hafta ulasamadim ceza yemis kogus carsi izni vermemisler.
ben ailesini hic tanimiyorum ama insan isteyince ulasiyor bir sekilde.
facebooka salladim birseyler uye oldum (kullanmasini sevmedigimden salladim isim filan) sonra onun adresine girdim, ayni soy adinda olan bir kac kisiye mesaj attim kendimi tanittim ve ondan haber varmi yokmu diye sordum.
ALLAH edecek iste, sordugum kiside amcasi cikti. neyseki amcasi sayesinde ondan haber almis oldum. (sevmedigim facebook bana bu sekilde yardimci oldu) sonrada kullanmadim zaten.

sevdimde ne oldu sanki beyfendi şehit olacağını görmüş rüyasında ayrıldı sonuna kadar beklerdim onu şu saate kadar ama o son sözünden sonra yalvarsa bile dönmem onu ne hali varsa görsün

ben bekledim o askerken ben lise 2 ye gidiyordum ama pek konuşamazdık cezaevinde yapıyordu askerligi aslında ozamanlar asker sevgilisi olmak güzel bi duygu gibi gelirdi bana
okula gittigim için zaman çabuk geçerdi sanki o askerken ben kaza geçirdigimda 1 ay komada kalmıştım beni yoklamaya gelmişti şimdi 7 yıl oldu hiç ayrılmadık hala sevgilim evlenecez artık :)

şiir gerçekten çok güzelmiş çok teşekkürler canım...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri