Şifrelere Dikkat

Cin1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.

Her internet kullanıcısı farklı forumlarda ,sosyal paylaşım sitelerde üyelikleri mutlaka mevcuttur. ama gözden kaçırdığınız bazı bilgiler (x) kişilere ulaşa bilir.

forum yada farklı platformlarda sosyal ağ üzerinden yaptığınız girişlerde olan şifreler genelde unutmamanız için aynı giriyorsunuz
örnek olarak
facebook
twıt
msn
Forum

Girdiğiniz şifreler örnek olarak

123456789. diyelim

x formuna üyelik alarak giriş yapıyorsunuz..

şifreniz

123456789.

ama msn ,facebook vs şifrelerinizde aynı kullanıcı ne olucak canım çokmu önemli kim bilirki vs derse yanılgıya düşe bilir.

çeşitli kodlarla (hacker,admin) Şifrenizi göre bilir.

Bununla beraber getireceği durumları siz düşünün.

Yapmanız gereken her üye olduğunuz yerde şifrelerinizi farklı yapa bilmek

123456789.
123456789.**
123456789.1.,
123456789,,
123456789.;)

gibi yapa bilirsiniz.

Şifrelerinizi siz güvenliğe almadıkca ve kendi güvenliğinizi sağlamadıkca asla hiç bir şifre erişilmez değildir.

Saygılarımla Cin..

---> Şifrelere Dikkat

teşekkürler paylaşım için. Dediklerinin hepsi doğru bilgiler ben eskiden chat sohbet sayfalarında adminlik yaptım diğer kullanıcılar şifrelerini kayıt ederken bizler görevli olarak görebiliyorduk veya bütün sohbet odalarını izliyebiliyorduk.Uyarın için tekrar teşekkürler.

---> Şifrelere Dikkat

forumlara girdigim sifrelerin hepsi ayni ama msn sifrelerim farkli olur hep :)

hatta eskiden internetimin sifresi www.bilgisayar.com du :D

simdi degisti tabiki :D simdikini ben bile aklimda tutamyorum

---> Şifrelere Dikkat

yesil yapma öyle rakamlı hiç yapma gerçi msnde eskisi kadar basit şifre vermiyor

eskiden xss açığı vardı zaten gerek kalmıyordu ama güncelliyor kendini ve gelişiyor.
benim şifrem o kadar basitki ama hatırlamam için basit heryerdede farklı kullandığım 5 msn
19 facebook gerçi bu 60dan fazlaydı kapatıldı :D
1 twıt
eski şifrem

küllükanahtarlık :)
kolonyazıcım

masa üstümde olanları yazardım genelde :D unutmamak için

---> Şifrelere Dikkat

hehehe
ne yapiyorsun ayiptir sormasi okadar cok msn ve facebook hesabi ile? :D

yok yapmiyorum dedigin gibi :)

---> Şifrelere Dikkat

yesil büssürü neden saya bilirim. genelde kişileri takip ediyorum ama bunlar öyle sıradan kişiler değil arkadaş oluyorum zaten sonrası onun ahlakına görede gereken yapılıyor. :)

msnleri kişilerle görüşmek için her alanda farklı msn olur şayet burda böyle durum yok olsaydı burda olan kişileri farklı msn acıp oraya eklerdim.
bazı arkadaşların gerçek yüzlerini anlaya biliyorsunuz farklı kişiliklere bürünüp.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri