Rep hakkında ...

PReѧ

Kayıtlı Üye
Forum içinde gördüğüm kadarıyla millet rep yarışmasına girmiş ve bazı arkadaşlar nasıl olduysa kısa sürede rep seviyeleri yükselmiş.Kimin kime ne derecede rep verdiği bilinmez ama bu rep alan ark rep mi istiyor anlamadım size konuyu açmak istedim. Repin bir önemi kalmıyor bu gidişle. Birkaç arkadaşın profilkinden ona rep verenlere baktım ona rep verenler hep aynı kişiler forumda 3-4 kişi sanırım her konuya rep mi veriyor nee..

Konu altında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.

---> Rep hakkında ...

isteyen istedıgıne rep verebılır + şahıslar bıldırmedıkce bızım mudahele etmemız bıraz sacma olabılır o zaman tesekkur sıstemıne gecelım tesekkur butonuna tıklamak yeterlı olur :)

Şahsen Ben Konu Actıgımda Msndeki arkadaşlarıma ıletı yollarım lınk atarım konuya bakın dıye ki guncel kalsın dıye rep'i onlar verır bu sayede olmus olabılır...

---> Rep hakkında ...

RaPizM^^
ƒσяυм ρяєηѕєѕ
supermis.gif

Konu Sayısı: 308

REP Puanı : 1061

ßLaCK.AnqeL
ƒσяυм ρяєηѕєѕ
supermis.gif

Konu Sayısı: 2260

REP Puanı : 478

İki Üyenin Konu Sayıları Ve Rep Puanlarına Bakın ..

Bu Adil Degil Bence ..

Forumda Cetelesme Baslamıs gıbı bana msnden bazıları soyledı zaten bazı arkadasların konuları 4 gun sonra goruluyor bazılarınınkı anında repler mesajlar doluyor ..

Bu duslerforum anıları komık yazıları bolumunde konu acıyorlar ve rep yagıyor ..

Bence konu sayısına gore bı rep kısıtlaması olması lazım

Orn: 0-1000 konu : 1000 rep puan

1000-2000 konu : 2000 ve ustu gıbı

---> Rep hakkında ...

Benimde Dikkatimi çekti bu konu..

Eminim bu konuya ozkan çözüm buLacaktır..

teşekkürLer..

---> Rep hakkında ...

Adeletsizlik görüldüğü zaman düşülüyordu zaten. Örnek fullmoonun düşülmüştü die hatrlıyorum.

Bende konu açtığım zaman msndeki arkadaşlara link atıyorum konu güncel klsın die rep vermek onların bilceği iş.

Tabi bazı kişiler özellikle rep istiyorlar o ayrı.

Ama bncede bi adaletsizlik varsa buna çözüm bulunmalı.

---> Rep hakkında ...

buna Çözüm yok,

evet herkes grup cunku herkes bırıyle anlasıyor kanka oluyor.. ve halıyle şike olmasa bıle onun actıgı her konuya rep verıyor
ama sınır koyabılırım gunde verılecebılıcek rep puan sayısına mesela bır uye gunde en fazla 10 kısıye rep verebılır gıbı

---> Rep hakkında ...

buna Çözüm yok,

evet herkes grup cunku herkes bırıyle anlasıyor kanka oluyor.. ve halıyle şike olmasa bıle onun actıgı her konuya rep verıyor
ama sınır koyabılırım gunde verılecebılıcek rep puan sayısına mesela bır uye gunde en fazla 10 kısıye rep verebılır gıbı

Moderatör panelinden baktığımızda üyelere kimin hangi gün hangi saatte rep verdiğini görebiliyoruz ve benim gözüme ilişen şu.

Spook girl ve rapper girl sanırım her konuya rep veriyor.Çünkü rep puanı yükselmiş bir kaç kişiye baktığımda spook ve rapper nickini gömek mümkün.Kısacası rep verme 4-5 kişi arasında gelip gidiyor..Yöntemi de şu

SEN BANA VER BENDE SANA VEREYİM . Eminim bu yöntemle rep seviyelerini yükseltiyorlar. Benm dile getirmeye çalıştığım beğeni puanınınbir başka ifadeyle tecrübe puanının bu kadar değersizleşmesi.

Son düzenleme:
---> Rep hakkında ...

Moderatör panelinden baktığımızda üyelere kimin hangi gün hangi saatte rep verdiğini görebiliyoruz ve benim gözüme ilişen şu.
Spook girl ve rapper girl sanırım her konuya rep veriyor.Çünkü rep puanı yükselmiş bir kaç kişiye baktığımda spook ve rapper nickini gömek mümkün.Kısacası rep verme 4-5 kişi arasında gelip gidiyor..Yöntemi de şu

SEN BANA VER BENDE SANA VEREYİM . Eminim bu yöntemle rep seviyelerini yükseltiyorlar. Benm dile getirmeye çalıştığım beğeni puanınınbir başka ifadeyle tecrübe puanının bu kadar değersizleşmesi.

msn araya gırıyor burda titresım atıp yorum + +rep ıstenılıyor ben ve bır kac uye şahitiz

---> Rep hakkında ...

misal bir tane vereyim size

Atlantis
16:43, 1st Apr 2009
Sadece Rep Verebilirsiniz.​
[Düzenle]​
Atlantis
16:37, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
16:30, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
16:20, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
16:17, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
16:13, 1st Apr 2009
[Düzenle]​

Atlantis
16:10, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
16:02, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
15:51, 1st Apr 2009
[Düzenle]​
Atlantis
22:45, 30th Mar 2009
[Düzenle]

atlantis arkadaşımız bir günde 10 defa repi fullmoon a vermiştir. Bunun onlarca örneğini görebiliriz.​

---> Rep hakkında ...

Ben Rapizm in Replerını Dusulmesını ıstıyorum

300 konu 1100 rep bu ne ya ? Yakında Ozkan Abıyıde Gececek

---> Rep hakkında ...

dogruduR komedı yerlerınde alınıyor gercı rapızmın konularının bazıları guzel ama bu msnden ısteme konusuna care bulmak lazım yapanları kanıtlayıp 1 yada 2 gun ban atSak ? uyarı anlamında

---> Rep hakkında ...

Özkan abi şöyle bir öneri getirdi bir üye günde 10 kişiye verir.

Bir üyenin verebileceği rep sayısı günde maksimum 3 olmalıdır.

Sen bana günde bir defa versen bir haftada uçarım :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri