Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

---> Forum'a Resim nasiL ekLenir ? ( Resimli Anlatim )

Merhabalar..
benim kücücük bir sorum var;üye resimlerini demi insanlar bu tür yükledigi icin alinmiyor resimler hos calinti olmasin diye kapattilmis yazisini okudum ama ben eklenti olarak yükledigime alinabiliyor resim..simdi silsem banlanicam silmesem icim rahat degil..ne öneride bulursunuz bana acaba ?

Dert etme. Diğer tüm fotoğrafları da, format ve şartlar ne olursa olsun, almak isteyen her türlü alır. Fark yok.

Merhabalar..
benim kücücük bir sorum var;üye resimlerini demi insanlar bu tür yükledigi icin alinmiyor resimler hos calinti olmasin diye kapattilmis yazisini okudum ama ben eklenti olarak yükledigime alinabiliyor resim..simdi silsem banlanicam silmesem icim rahat degil..ne öneride bulursunuz bana acaba ?

1- düzenleye giriyorsun o eklentileri siliyorsun :D

2- http://www.hizliresim.com/ a giriyorsun.

3-Dosya seç yazan yere tıklıyorsun.

l1f5x.png

4-Dosya seç yazan yere tıkladıktan sonra ekrana bir pencere cıkacak. ordan resmi bulup seçiyorsun ve aç diyorsun.

l1f6n.png

5- sonra sitede şimdi yükle butonu çıkacaktır. oraya basıyorsun .

l1f6x.png

6- 1,2 dakika sonra resim yüklenecektir ekrana şöyle birşey çıkacaktır.

l1fbv.png

7- sonra yukarda çıkan resimde doğrudan erişim yazan yerde bir http çıkacak onu kopyalıyorsun.

l1f83.png

8- www.duslerforum.org a giriyorsun xD resimlerinin olduğu yere giriyorsun düzenle ye girdikten sonra gelişmiş diyorsun.

l1f8t.png

9- gelişmiş dedikten sonra grafik ekle butonuna tıklıyorsun . sonra karşına bir sekme çıkacak.

l1f9g.png

10- kopyalamış olduğun http yi buraya yapıştırıyorsun.

l1f9y.png

11- ve tamamdır. değişiklikleri kaydediyosun :D

l1fb5.png

Son düzenleme:

[MENTION=158737]Mjoy[/MENTION]

oyy birde kendinde denemissin yormaya gerek yoktu ki :)zaten bir örnek vardi..yinede cok tesekkür ederim yardimsever yesil göz ,mavi göz xD :Ü

Son düzenleme:

Uygulama için www.hizliresim.com adresinden işlem yapılmıştır.
Kullandıgınız resim upload sitesi varsa kullanabilirsiniz.

1. www.hizliresim.com adresine giriş yapın
2. Resim seçmek için "GÖZAT" butonuna tıklayınız.

screenhunter1rl.jpg

3. "GÖZAT" butonuna tıkladıgımız da bilgisayarımızdan resimi seçiyoruz ve "AÇ" a tıklıyoruz.

screenhunter2v.jpg

4. Resim seçtikten sonra Upload a hazır. "RESİMİ YÜKLE" butonuna basın ve bekleyiniz.

screenhunter3ur.jpg

5. Upload işlemi bittiğinde aşağıdaki bölümler gelecektir.
Bu bölümden bize lazım olanı : Doğrudan Erişim Linki. Herzaman buradaki link alınacak. Linkin hepsini seçin ve kopyalayın.

screenhunter4k.jpg

6. Link kopyaladıktan sonra resimi ekleyeceğimiz konuya geliyoruz ve Grafik Ekleme butonuna basıyoruz. Örnek
insertimage.gif

screenhunter5h.jpg

7. Grafik Ekle butonuna basıldıgında aşağıdaki kutu gelecektir.
Kopyaladıgınız resim linkini bu kutu içerisine yapıştırın ve TAMAM a tıklayın.
Not : Grafik Ekle butonuna bastıgınızda kutu içinde http:// yazısını siliniz ve resim linkini yapıştırınız.

screenhunter6v.jpg

8. Resiminiz konuya eklenmiştir. 2 nci veya daha fazla resim için işlemleri tekrarlıyoruz baştan.

screenhunter7a.jpg

tşk ederim sağol

---> Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

Forumlar icin bbcode var o sekilde daha hizli yukleyebilirsiniz

Okla gosterdigim yeri resim upload ettiginiz zaman yapistiriyorsunuz msj nize oldugu gibi

Cevap: ---> Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

Forumlar icin bbcode var o sekilde daha hizli yukleyebilirsiniz

Okla gosterdigim yeri resim upload ettiginiz zaman yapistiriyorsunuz msj nize oldugu gibi
O şekilde paylaşılırsa resim linkli bir şekilde paylaşıyor. Direk link'i kopyalayıp paylaşmanızı tavsiye ederiz.

---> Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

O şekilde paylaşılırsa resim linkli bir şekilde paylaşıyor. Direk link'i kopyalayıp paylaşmanızı tavsiye ederiz.
Resim falan cok paylasmiyorum zaten ama her sekilde calinabilirki
Bu arada tapatalk bozulmuş girmiyor

Cevap: ---> Foruma Resim Eklemek (Resimli Anlatım)

[MENTION=89675]Alpha[/MENTION] Açıklamada Belirttiğiniz şekilde denedim fakat geçersiz URL hatası veriyor başka resimlerdede denedim olmadı. [MENTION=170979]kapi[/MENTION] ' nin belirtiği şekilde yükledim bende onda sorun olmadı.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri