Duyuru Forum Etkinlikleri Ve Yarışmaları Önerileriniz

MertCanBey

Kayıtlı Üye
Merhaba değerli DüşlerForum Üyeleri ;

Forumda çok uzun zamandır biliyorsunuz ki etkinlikler ve yarışmalar yapılmamaktadır. Ve bizlerde yeni aldığımız karar doğrultusunda forum etkinliklerini ve yarışmalarını daha aktif hale getirmek amacındayız.

Dolayısıyla sizlerinde etkinlik ve yarışma fikirlerinizi almak istiyoruz. Bizim şuan aklımızda olan bir kaç etkinlik var fakat daha fazlasına ihtiyacımız var siz değerli üyelerimize daha eğlenceli bir platform sunmak amacı içerisindeyiz.

Etkinlik ve yarışmalarda ilk 3 kişiye forum bazında cezbedici ödüller vermeyi hedefliyoruz.

Bu bağlamda siz değerli üyelerimizin fikir ve önerilerini bekliyoruz.

Keyifli forumlar diliyorum.

---> Forum Etkinlikleri Ve Yarışmaları Önerileriniz

Güzel kardeşim. bence güzel fikir ama önce bu forumda yenilikler olması gerek. öncelikle ara yüzün değişmesi gerek bu ara yüz demode oldu. ben hergün foruma sıkça giren ve takılan bir insanım. ama buraya çok nadir geliyorum. çünkü forumda hissizlik ve isteksizlik var. bunu hissedende gelmez zaten bu benim kendi görüşüm.

Cevap: ---> Forum Etkinlikleri Ve Yarışmaları Önerileriniz

Güzel kardeşim. bence güzel fikir ama önce bu forumda yenilikler olması gerek. öncelikle ara yüzün değişmesi gerek bu ara yüz demode oldu. ben hergün foruma sıkça giren ve takılan bir insanım. ama buraya çok nadir geliyorum. çünkü forumda hissizlik ve isteksizlik var. bunu hissedende gelmez zaten bu benim kendi görüşüm.

Düşenceleriniz için teşekkürler değerlendirmesi yapılacaktır.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri