Facebook Şikayet Sitesi

Cin1

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar Facebook üzerinden şikayet etmek istediğiniz siteler vs

rahatsızlıklarınızı , fake hesapları vs aklınıza ne geliyor facebook ile şikayet edebilirsiniz.

Tıkla sitesine tıklayıp linkleri ve şikayetleri paylaşıyorsunuz incelinden sonra sistem üzerinde çalışma yapılıyor ve eğer gerçekten kapatılması gereken bir hesap ise kapatılıyor.

üyelik istemiyor sistem zaten siz dilerseniz grubun hesbına üye olursunuz yada takip edebilirsiniz.

özet gecelim

Fake facebook hesapları
Küfürbaz facebook hesapları
Uyuşturucu ve örgüt gibi mensupları facebook hesapları

bu sistemle şikayet edebilirsiniz.

yada çalınan diyelim kolay gelsin

Düzenlenmiştir. :) Twıt için bir çalışma yok şu an.

Son düzenleme:
---> Facebook Şikayet Sitesi

Facebook bu siteden gelen şikayetleri ciddiye almaz :)
Adamların zaten şikayet sistemleri mevcut...

efex61 facebbokun türkiye üzerinde bir emrkezi yok almanyada var gelelim bu sıstemde şikayet ettiğin kişiyi belli bir ekip aynı zamanla şikayet edip sistemin kapanmasına neden oluyor.
yoksa facebook kımsenın sıkayetıyle ılgılenmiyor.

Facebook zaten Telekom Kontrolu Altında. Dilediğiniz Gibi Şikayet veya Ulaşım Sağlarsanız.
Ama Tw için geçerli Değil. Henuz onun Türkiye Departmanı bulunmuyor (Türkçe Dil Olması Bişey Anlam İfade Etmiyor)

valla orda gördüm yazdım :) twıt resmini. eskiden yoktu yenilikler olursa yazarım ben kullanılır yada kullanılmaz kullanıcıya kalmış valla.

haklısın twıt ıcın yokmuş. yanlış görmüşüm. saolasın

Son düzenleme:

efex61 facebbokun türkiye üzerinde bir emrkezi yok almanyada var gelelim bu sıstemde şikayet ettiğin kişiyi belli bir ekip aynı zamanla şikayet edip sistemin kapanmasına neden oluyor.
yoksa facebook kımsenın sıkayetıyle ılgılenmiyor.

Facebook'un Türkiye merkezi yok evet ama Facebook'un Türkiye'de çalışan birimleri var. Emniyet Genel Müdürlüğü ve NEWCS'nin de belirttiği gibi Telekomünikasyon Başkanlığı denetleyebiliyor. Bunun için ise yurt dışı ile görüşülmüyor direk Türkiye bağlantıları ile iletişime geçiliyor.

Konuya dönecek olur isek ;

Bu site bir anlam ifade etmiyor. Direk yoldan Facebook'a bir şikayet etmek var bir de o siteye başvurmak var. Bu site facebook üzerinden direk işlem görmüyor. Aynı şey siteleri gibi hani oluyor ya otomatik durum beğendir, otomatik arkadaş ekle. Onun gibi. Direk yoldan Facebook daha mantıklı. Çünkü birisini rahatsız ediyor diye şikayet ettiğiniz zaman facebook algoritması o kişinin profilini inceliyor ve örneğin 20 kişiyi eklediyse otomatik ban sistemini çalıştırıyor. Facebook'un Seminerine katıldığım için biliyorum.

İyi günler.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri