Evleneceğin kişiyi görmek - Bayanlar içindir

Lilith

Daughter of the Void
Admin
Genelde bayanların kiminle evleneceklerini görebilmeleri için yapılan bir davet.

Büyük bir aynanın ker iki yanına beyaz bal mumundan yapılmış iki adet mum yakın. Ortasına düz su bardağının içine su doldurun ve bardağın içine evli bir kadının (erkek bakacaksa erkeğin) alyansını atın . ihlas ve Fatiha okuyup bardağın içindeki alyansın ortasına bakın. Evleneceğiniz kişi görünecektir.

DiKKAT : Yaparken ışıkları söndürün ve tam bir sessizlik sağlayın. Yatsı namazından sonra yapılmalı. Yapmadan önce güzel kokulu bir tütsü yakılırsa sonuç daha başarılı olur.
Suya konsantre olarak bakın şekil belirginleşecektir.işiniz bittikten sora suyu bir çiçeğin dibine dökün.

biri denesin xD

xD

---> Evleneceğin kişiyi görmek - Bayanlar içindir

:) bugun bu tur konulara sardin galiba :)
bunlar ne kapris? :)

daha kolay bir yolu var '' istihare'' kil 2 rekat namazini ALLAH rizasi icin, dua et hic konusmadan yat... :) oldu bitti.. ne mumu ne aynasi :)

ya konu konudur bölüm var paylaşıyorum işte bu sondu tamam. xD

bu arada " hayırlı olanı istemek " demekmiş birgl..

bende bilmiyodum googledan baktm .d

istihare bir isin hayirli olup olmadigini ogrenmek icin ruyaya yatmak demek...
yani bir ise niyetlendin ise, onun hayilri olup olmadigindan suphen varsa iki rekat namaz kliyorsun ALLAHA dua ediyorsun (onun ozel duasida var) sonra niyetleyip yatiyorsun bunlari yaparken hic konusmuyorsun kimseyle konusmadan yatiyorsun.

ruyanda ya kiside gorebilirsin bazen, ama bir isin hayirli olup olmadigini ruyandaki renklerden anlayabliyorsun. ornegin siyah ve koyu renkler goruyorsan hayirli degil yapacagin is, beyaz yesil goruyorsan hayilri gibi...

daha kolay bir yolu var '' istihare'' kil 2 rekat namazini ALLAH rizasi icin, dua et hic konusmadan yat... :) oldu bitti.. ne mumu ne aynasi :)
Katılıyorum büyüyle olmaz bu işler. Tütsü mum yüzük falan çok saçma açmayın böyle konular. Yapan olursa günahı size de olur. Her şey Allahtan istenmeli büyü yaptırmaya kalkmayın musallat olur bazı varlıklar Allah korusun.

buyuyle hic kocamimi bulunur ALLAH ASKINAA
oturun evinizde o gelir sizi alir

Benim annem dört yapraklı yonca koymuş yatarken yastığının altına görmüş babamı rüyasında buda bilinen bir yöntem
Bende birsürü dört yapraklı yonca var yapmaya cesaret edemiyorum xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri