En Yeni En İyi Hareketli Şarkıları Getirdim Size

PReѧ

Kayıtlı Üye
Bu aralar Retribution arkadaşım biraz yoğun sanırsam.Bu yüzden ben en yeni hareketli şarkıları burdan yazayım
Liste
1.Helena Paparizou-Heroes:Çok Hareketli hoş bir şarkı(Şiddetle tavsiyemdir)
esc-2005-helena.jpg

2.Joe Budden feat Angela Via-Don Let This Party End:İspanyol havasında hareketli tipik İspanyol müziği modern pop karışımı bir karışımı.
joebudden.jpg

3.Brick&Lace-Get The Clear:Güzel bir hareketli ince elektronik bir ince ses eşlik ediyor.Çok hoşunuza gidicek
reggae_014.jpg

4.Dima Bilan-Lady Flame:Hareketli ama ne hareketli ne de çok aşırı slow olan arada kalmış bir parça çok süper ama
dima-bilan.jpg

5.Remix Crew vs Partysquad feat Gio-İm Sorry:Bunun gibi parça hiçbir zaman bulamadım bulamadım da
tps(1).jpg

6.Sarbel-MesoGeıos:Tipik yunan müziği hintçe müziğinin o kulağa hoş gelen karışımını duyacaksınız.Dinlediğinizde bana hak vericeksiniz
wink.gif

mainsar.jpg

7.Speedy-Vamos Alla:Nina sky'ın Move your Body aşırı hareketli dance müziklerini mi özlediniz.Alın size onlardan biri
8.Nina Sky Feat Tony Touch &B-Real-Hey Dj:Nina Sky'ın üstüne hareketli R&b şarkı duydunuz mu ya
174244.jpg

9.Brahim-P.O.W.E.R: Didi şarkısıyla tanıdığımız Brahim'in 2.ci şarkısı süper.İlk başına sakın aldanmayın indirin çok hareketli ispanyol ateşi aldım ben nedense bu şarkıdan

10.Starclub feat Dr.Alban-Chiki Chiki:İşte geldik son şarkımıza bu şarkıyı radyolarda duymaktan bıkıcaksınız böle süper bir şarkı bende görmedim ama
11.Tribal King-Facon sexe:Süper bir fransızca şarkı dance hareketli R&B.Kaçırmayın derim
faconsex.jpg

12.Cristian Rizescu&Adnana-Ochii Tai:Hintçe gibi ama Romanyaca güzel bir slow tam slow değil biraz hareketli güzel ağlıcam duygulandım

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri