Düşünmek İçin Vaktin Var Adlı Parça Yorumlaması - Sagopa Kajmer Kalp Hastası Albümü İncelemesi

Heulwen

Kayıtlı Üye
Albümün genelinde hakim olan hayat dersi verme çabasının en bariz biçimde belli olduğu parça.Sago dinleyicilerinin kulağına öğütleri nazikçe fısıldıyor da denebilir.Klip parçası olmayı hakeden albümdeki yegane parçalardan.Parçadaki “tara” kafiyeleri gerçekten yukarıda da belirttiğim basit kafiye şeması gibi Sago’ya yakışmayan kafiyelerden.Ancak parçaya klip çekilmesinin nedenlerinden birisi de Sagopa hakkında son yıllarda ciddi anlamda artan İllimunati iddaları olabilir.Çünkü parçanın klibinde Sagopa beyaz bir tavşanı parçalayarak ve sözleriyle de bunu destekleyerek İllimunati’ye karşı tavrını net bir biçimde ortaya koyuyor.Bu da aklında soru işaretleri olan dinleyicilerinin içinin rahatlamasına neden oluyor.

---> Düşünmek İçin Vaktin Var Adlı Parça Yorumlaması - Sagopa Kajmer Kalp Hastası Albümü İncelemesi

Diss'lerini es gecerek Sago'nun bu sarkilarinin yasi,zamani yok diyorum.Yolda yürürken bu sarkilarda kayboluyorum.İnsanlardan izole ediyor

---> Düşünmek İçin Vaktin Var Adlı Parça Yorumlaması - Sagopa Kajmer Kalp Hastası Albümü İncelemesi

[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] Sagopa Kajmer'in disstrackleri yok denecek kadar azdır zaten, dediğiniz gibi bu disstrackleri yok sayarsak üstad rumuzunu fazlasıyla hakeden bir isim. Ayrıca yıllar önce disslerinde kullandığı eleştri dili şu anki Rap piyasasında bulunan ve sadece küfürden ibaret disstracklerden çok daha iyi diye düşünüyorum :)

[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] Sagopa Kajmer'in disstrackleri yok denecek kadar azdır zaten, dediğiniz gibi bu disstrackleri yok sayarsak üstad rumuzunu fazlasıyla hakeden bir isim. Ayrıca yıllar önce disslerinde kullandığı eleştri dili şu anki Rap piyasasında bulunan ve sadece küfürden ibaret disstracklerden çok daha iyi diye düşünüyorum :)

Artik Sago'ya bakis acim tamamen negative.Sarkilarini dinlemekten vazgecmem ama kisi olarak bitik diyorum .)

Sağol üstat soyadı gibi öz tek dinlediğim kişi diyebilirim

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri