AyrıLık SmsLeri 21

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Istesem Ben Bu Omru, Bu Talihi Istemem Boyle Durup Durup SendenAyrilmak Varsa Orada Bir Mezar Kazilir Benim Icin Ayriligin NeredeBaslarsa.

Mesafelerin Ayrilik Oldugunu Soylerler Hep, Oysa Ayrilan BedenlerdirYureklerse Hep Beraberdir, Bir Seyleri Paylasmak Icin BedenimleOlmasada Yuregimle Yanindayim....

Hayatta Hic Kimsenin Bilmedigi Engin Denizlerde, Yunuslar GibiYuzmektir Seni Sevmek Umitlerim Vardi Tesbih Misali Sen GiderkenDagiliverdiler Birden...

Yoo, Aglamak Yok Kucuk Kiz...hani Soz Vermistin Aglamak Yok Diye. BakGozlerin Dolmaya Basladi.. Sen Alismamis Miydin Ayriliklara? Hadi DonSirtini Dunya'ya Arkana Bakmadan Cek Git! Elveda DemeDostlarina...sadece "belki" De Yasli Gozlerle "belki"....!''

Her Hatirlayis Evvelinde Unutmayi Saklar Bilir Misin? Ve Bilir Misin Ben Seni Bir Dem Olsun Unutmadim!

Yapraklar Dokulur,guller Solabilir,seni Herkes Unutabilir,ben Asla!

Bana Hayatimda Hic Gulmedim Ki Bundan Sonra Ne Bekleyecegim KiYalvaracagim Tanriya Al Beni De Yanina Sensizlige Alismak Zor GelecekBana...

Yakamozlu Geceler Benim Gecem...cunku Asik Oldugumu Yakamozlu GecelerdeHaykiriyorum...tek Basima Limanda Denize Karsi..sende Duy Askim....

Bu Sehir ,bu Kalabalik ,bu Karmasa. Icim Burkuluyor , Onca Insan Bir Sen Olmuyor. Ve Sen Onca Insandan Biri Olmuyorsun...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri