AyrıLık SmsLeri 11

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Ask!sen Ne Acimasizsin Ve Duygusuz! Kahbesin! Insanlari Ugrunda Kole Edersin Sen Ne Kalpsizsin! Askdan Nefret Ediyorum!

Ben Senin Ilkokul Yillarimda Sik Sik Yere Dusurdugun Kursun KaleminGibiyim! Distan Bakildiginda Sapasaglam, Ama Ici Paramparca.

Bir Damla Gozyasi Isterim Senden Tasi Sikarcasina Cikmis Olmasin. BirDamla Gozyasi Isterim Senden Ben Yokken Artik, Topragimi Tuzlasin!

Unuttum Diyordum Seni Soranlara Unuttum Ama,hergece Kurdugum Bu HayalNeden. Gormeyecegim Diyordum Guzel Gozlerini Gormeyecegim Ama, HergeceGordugum Bu Ruya Neden.

Insanlarin Yuzlerinin Ve Gozlerinin Rengi Hep Farklidir AmaGozyaslarinin Rengi Hep Aynidir Gozyaslariyla Yogrulan Dunyada GozyasinOlmamasi Dilegiyle...

Sensizlige Alismak Zor Gelecek Bana, Senden Once Yasamadigima Gore,Senden Sonra Ellerimi Acip Gokyuzune Yalvaracagim Tanriya Al BenideYanina Diye!

Hergun Sevda Cekipde Gulunmuyor Degilmi, Bi Guzelden Baskasi SevilmiyorDegilmi. Seni Asla Unutamam, Sensiz Olamam Diyordun, Hani BensizOlurdun, Olunmuyor Degil Mi?

Hergun Sevda Cekipde Gulunmuyor Degilmi, Bi Guzelden Baskasi SevilmiyorDegilmi. Seni Asla Unutamam, Sensiz Olamam Diyordun, Hani BensizOlurdun, Olunmuyor Degil Mi?

ah ahh

TŞk:ler ediss

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri