AynaLar YaLan SöyLemez..

BravehearTs

Kayıtlı Üye

Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz, süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı, bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

---> AynaLar YaLan SöyLemez..

sagol yani, 6 ay boyunca evde tek basina kalacak bir kizin duymaya ihtiyaci olan sey kesin cin'leri gormek olurdu :)

cinlerin bazen gorundugne ve varligina inanirim.
ama bir hocayi dinlemistim tvde cinlerle ugrasmazsaniz onlarda sizinle ugrasmaz. sizin onlardan korkup urktugunuz gibi onlarda sizden bazen korkar urker, siz onlarla ugasmazsaniz eger onlar size birsey yapmaz diyordu...

aynalarda gorunebilecegine inandigim gibi gece yarisi aynaya bakmaya hic niyetim yok, gece urkkutur beni aynalar. birde kediler
:) normalde kedileri cok severim kopeklerden korkarim ama geceleri kedilerden cok uzak dururum :)

buda yasanmis bir olay :) abime arkadasi anlatmis.

adam, annesiyle oturuyormus oturma odasinda (aksam-gece) disardan sesler gelmis, iki yetiskin ve bir cocuk sesi, iki yetiskin kavga ediyor sesi cocukta annesine gel gidelim diyormus, iki bayan kavga ederken cocukta gel anne gel gidelim diyormus. oglan demiski bir bakayim ya bu saatte kimler kavga edyior, annesi demis aman oglum cikma basini derde sokma, iyi ozaman pencereden bakayim ozaman demis, cami acmis bakmis iki buyuk kedi ve bir yavru kedi varmis :) kediler kavga ediyormus. cok korkmuslar :)

zaten gece kedilerin miyavlamasini dinlediginizde sanki konusuyorlar gibi sesler cikariyorlar. ben geceleri kedilerden cok urkerim.

Biz bunu günahkar bir gece yarısının son anlarına doğru 5 sarhoş arkadaş aynanın karşısına geçip denedik, 45 50 sn bekledik. Sonra hepbirlikte bir gülme koptu bizden, sövdük saydık gittik yattık. Bi b. olmadı.

Boş geçin böyle şeyleri .

Usta Ayna karşısında karanlık ve loş odada kendine uzun süre bakman göz yanılmasına yol açar

valla ben denedim yarım saat baktım birden bire arkamdan biri bana dokunadu nefesini hissettim ama korkmadım peki siz neden ayna yada cam kırdığımızda nazar değer diyorlar ??

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

çok film izliyorsunuz :H

:) Himmm bence yanliz kalmakdan korkanlarin Fobbisi olsa gerek :)

Bu deneyi yapmak için aynaya hiç gerek yok.Karanlıkta veya loş ışıkta bir arkadaşınızın veya yanınızda bulunan herhangi bir kimsenin bir süre yüzünüze bakmanız yeterli olacaktır.Göz yanılması denen bir olay mevcut.Ayrıca bu tarz durumlarda kafanızda ne canlandırırsanız onu göreceksinizdir...

bunu biliyordum zaten hatta bazı falcılarda aynalara bakarak kahve fincanlarına bakarlar hiç dikkat ettiniz mi ? :)

kafanız hiç çalışmıyo heeee siz onları çağırmadığınız uğraşmadığınız sürece onlar size ne karışır ne saldırır

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri