Askerde şiddet görür müyüm dayanabilir miyim ?

---> Askerde şiddet görür müyüm dayanabilir miyim ?

Askeriyede artık birliktelik, BİRLİK olayı daha farklı gördüğüm kadarıyla.

Daha insancıllar birbirlerine Askerler ve Komutanlar.

Benim gözlemim bu tabi

Yer kardeşim yer insan durup dururken dayak yer karakteri bozuk haysiyet yoksunu evde hanımdan tırsan kışlaya geldimi aslan kesilen (tabiki tüm tsk personelinden bahsetmiyorum) egosunu eli kolu bağlı emre itaat etme zorunda olan vatan evlatlarından tatmin eden tipler olduktan sonra yer

Yemekleri bile özel dışarıdan geliyor artık nerede o eski karavana durumları :) dayak yasaktır ama eğitim esnasında takılıp düşmeler sana birşeylerin isabet etmesi vs durumlar dayağa girmez anlatabildim umarım :)

askerde şiddet yokki göresin :)
herşey çok hızlı ceryan ediyor şiddet geldimi gelcekmi anlamıyorsun bi bakmışsın ya yerde yatıyorsun yada yanağında kocaman bi kazrıklık :)

Kardeşim seni belli ki iyi dolduruşa getirmişler. Sana şunu söyleye bilirim ki hayatımda en güzel şeydi. -30 derecede hasta olduğumda hiç tanımadığım arkadaşımın gelip üstümü örttüğünü ve başımda beklediğini biliyorum. Orada ki ortam ilginç bir şekilde kardeşlik ve samimiyet doğuruyor. İnan çatışırken bile kendimi değil arkadaşım ölmesin diye mücadele ediyorsun. Bu sadece benim askerliğimden bir örnek sen sadece kimseyi dinleme kendini dinle ve başarı ile vatani görevini tamamla.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri