Ab-Teknik MP 3.5 USB

sEmih

Kayıtlı Üye
Bu ünlü Elvis programmerin yenisi , ve TJ´nin çok güzel çalisan yazilimi sayesinde deneyim yaptigim en suratli programmer.

Resimde gördügünüz gibi bu yazici yari transparan sari kutu. Ama iyi göremedigiz bu kutunu ebati.Bu cihaz gerçekten küçük.
MP3.5 sin büyüklügü Millenium Micro veya Fun programmere benzer. Sadece 7,0cm x 5,8cm x 1,1cm. Kutunun yüksekligi yetmedigi için yaninda mini USB kablosu veriliyor!!!

Dedigim gibi bu üniversal yazici. Bu demektirki bunda Phoenix/Smartmouse modus var. Bu seçenegi yazilim serial portu USB port üzere emule ettigi için saglaniyor. Küçük bir noktaya dayaniyim çünki belki herkes açikliga kavusmus olmayabilir. Phoenix veya Smartmouse modusüne girmeden önce , yaziciya açmaniz gerekiyor. Açip/ kapatma Multiprog programiyla oluyor. Aslinda yaziciya açipkapatmiyorsunuz ama com-port emulesini açip/kapatiyorsunuz.Multiprogu açin ve "MP Set " tusuna tiklayin. Ve orda " Power On/ Power Off " tuslarini görürsünüz.

Bu yazici hakkinda daha neler anlatabilirim?
Pek birsey yok aslinda:
- Su anda en hizli yazici.
- Piyasada en küçük yazicilardan biri.
-Her popüler karti yazip okuya bilirsiniz MegaPIC/M2 ve BasicCard dahil.(Bunu ben denemedim).

Hiç kritik yapacak nokta yokmu?
Tabiki var. Bazi seyleri konuya alabiliriz.
MP3.5 için yükldegin program bilgisayara hayali com-portu emule ediyor. Yazici/program birçok Phoenix/ Smartmouse modusüne destek sagliyor, buda MOSC veya GSM kartiyla çalismak için çok önemli.Ben birkaç tane program (software) pakketini denedim hepsi problemsiz çalisiyor,sadece Cardinal pakketi çalismadi. Bu program GSM-kartini okuyup yazmak için. Cardinal hayali com-portunu bulamiyor.
Bütün fabrikatörlerin birde (simdilik) ortak sorunu var oda USB üzeri com-port emule. Emule titanium karti için gereken kodlari (trapcode)gönderirken , yazicinin program modusünü iyi bir sekilde gönderemiyor. Ama dedigim gibi bu üniversal problem, ve birçok kisi çözüm yolunu ariyor. AD-Teknik buna dahil.

Simdi çok zor bir bölüme geliyoruz.Yazicinin puanlamasi.
Benim gözümde bu yazici surati ve çok çesit kart yazabildigi için çok sahane. Kategorisinde en düzeyde yer aliyor ve tek rakibi Infinity USB Phoenix. Hangisini en çok begendigim için çok düsündüm, ve ilk geleni çikaramadim.
Benim gözümde ikisi ayni degerde ve biriciligi ortak kazaniyor.

Hangi kriterlere dayanarak ben bu karari verdigimi açiklayim.
Iki yazicida asagi yukari aynisini yapabiliyor ama yöntemleri degisik:
Kullanma açisindan bakinca Infinity çok önde gidiyor. Infinty programi benim gözümde Ingilizce denildigi gibi:no nonsense & fool proof software.Kisacasi herkes Infity programi ile çalisabilir.
Multiprog programi kullanimda daha zor ama Infity den daha fazla kart yazabiliyor. Ve hatta adaptör araciliyla birçok çesit çip ve Eeprom yazabilirsiniz.

Infity de gerçek com-port bulunuyor, yani Phoenix/Smartmouse software herzaman çalisir , tabiki eger bilgisayarda com-port bulunursa. Ne yazikki bu son zamanlari öyle degil.Buda diz üstü bilgisayarde (laptop) çok oluyor.
Multiprog için com-port birçok Phoenix/Smartmouse çalismak için gerekmiyor. Ama ne yazikki emule teknigi yüzünden her software çalismaz.

Bu programmer yakinda takliticilerin gazibana ugrarsa, Infity gibi hiç sasirmam dogrusu.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri